Zajęcia integracyjne gościnnie

Pani prezes UTM pani Jolanta Badyda zaprosiła dzieci z sołectwa na warsztaty integracyjne Echo klocki i Eko żywości.Na warsztatach dzieci przygotowały różnego rodzaju potrawy , zdrowe koktajle jak i wykonywały ciekawe kompozycje kwiatowe. Zajęcia sprawiły dzieciom mega frajdę i nie mogą się doczekać kolejnych warsztatów. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie a w szczególności pani Sołtys za organizacje wyjazdu i wszystkim ,którzy przyczynili się do przeprowadzenia warsztatów.

ALLELUJA,ALLELUJA

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

WYBORY na SOŁTYSA 2019

Pod koniec stycznia 2019r. w Sołectwie Karkajmy odbyły się wybory na sołtysa.Na wyborach gościliśmy burmistrza Ireneusza Popiela,Danute Osińską, Katarzynę Lasocką.Sołtys H. Szcząchor przedstawił 4 letnią działalność , osiągnięcia w Sołectwie Karkajmy. Podziękował wszystkim, którzy wspierali jego pomysły, bezinteresownie angażowali się w rozwój wsi.
Mieszkańcy sołectwa zagłosowali i wybrali nowego sołtysa ,którą została Regina Cichosz .
W Radzie Soleckiej zasiedli: Zbigniew Nej -przewodniczący rady
Iwona Nowicka-Fridrych
Elżbieta Olszewska
Ewelina Rozicka -Waleńczuk
Zbigniew Wyczółkowski

Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości.

WESOŁYCH ŚWIĄT

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze Niech wam smog zamieni się w mgłę wigilijną i przyniesie tajemnicze prezenty Niech rozpłynie się pod choinką i wyłoni moc radości i uśmiechu A w Nowym Roku niech będzie wam dane wciąż myśleć o kolejnych świętach Spokojnych, radosnych i wyjątkowych.

Mamy tooo…

Od paru miesięcy trwają prace remontowe w Bogatyńskim. Odremontowany zostanie most wraz z drogą dojazdową oraz zostanie położony chodnik.

smartcapture
smartcapture

DOŻYNKI GMINNE MINGAJNY 2018

Dnia 01.09.2018 roku odbyły się Dożynki Gminne w Mingajnach w,których mieliśmy przyjemność uczestniczyć. W zieliśmy udział w konkursie na najładniejszy wieniec dożynkowy gdzie zdobyliśmy II miejsce z czego ogronmnie się cieszymy.Kilka zdjęć z obchodów:

UWAGA UWAGA !!!!!

DNIA 05.08.2018o o godz.13:00 odbędzie się Msza Św.w Kościele P.W. MICHAŁA ARCHANIOŁA I TRÓJCY ŚWIĘTEJ W BOGATYŃSKIE .

Serdecznie zapraszamy na koncert Gruzińskiego Kwartetu Smyczkowego szczegóły na plakacie…