FOTO-RELACJA IMPREZY INTEGRACYJNE …DZIEŃ DZIECKA, BEZPIECZNE WAKACJE

Pod koniec czerwca sołectwo zorganizowało imprezy integracyjne jak : Dzień dziecka i bezpieczne wakacje – PIERWSZA POMOC.Było mnóstwo zabaw ,konkursów i mega zjeżdżalnia dinozaur . Wygłodniali uczestnicy mogli się posilić kiełbaskami z ogniska .
W lipcu zaprosiliśmy Ornecką Straż Miejską aby przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznych wakacji oraz przeprowadzenia szybkiego kursu udzielenia pierwszej pomocy.Dzieciaczki ,które uczestniczyły w zajęciach zostały nagrodzone kamizelkami odblaskowymi i innymi gadżetami ,które sprawiają być widocznym na drodze i bezpieczniejszym.Serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach a w szczególności sponsorowi Firmie Ubezpieczeniowej „Perfect” S.Jasina.

rbt

rbt

rbt

OTWARCIE DROGI I MOSTU W BOGATYŃSKIM

Dnia 23.06.2019r. odbyło się oficjalne otwarcie drogi w wsi Bogatyńskie.Uroczystość rozpoczęła Msza Święta następnie burmistrz Gminy Orneta Ireneusz Popiel przywitał wszystkich przybyłych a proboszcz parafii Orneta poświęcił drogę. Oficjalne przecięcie wstęgi przypadło najstarszej mieszkańce miejscowości. Po otwarciu drogi wszyscy goście i mieszkańcy udali się na poczęstunek przygotowany przez mieszkańców sołectwa.Mamy „nadzieje” że i wieś Karkajmy doczeka się takiej drogi. Serdecznie dziękujemy sponsorom i mieszkańcom.

smartcapture
smartcapture
smartcapture