Bóg się rodzi……

Każdy już czym prędzej bieży,
by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami,
bo nie mogę być tam z Wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i niech dobroć wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc
na Was spłynie w Świętą Noc.

Przyjacielski Mikołaj

HO HO przybył Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Tyle prezentów jeszcze nie był wręcz zasypany został pokój pani Sołtys ….więcej szczegółów w artykule zapraszam do przeczytania.

Finałowy filmik z realizacji projektów

Kochani zamieszczam link do filmiku miłego oglądania. Dziękujemy za udział wspaniałym dzieciaczkom, mamom, paniom prowadzącym oraz organizatorom. Do zobaczenia w kolejnych projektach.

https://wetransfer.com/downloads/542d57f68283448b2c06a37e38ea8ead20201214081156/7d9881775dc5766109ae9d41777d765620201214081223/14b73c

HO HO Mikołaj tuż tuż

„Chciałabym tym roku urządzić dzieciom choinkę…” takimi słowami Sołtys Karkajm rozpoczęła realizowanie pomysłu w który dumnie wsparła redakcja Przyjaciółki. Pomysł zrodził się prosto z serca inspirowany miłością, troską, a przede wszystkim wielka sympatia do naszych dzieciaczków. Rok temu dzięki zaangażowaniu Pani Sołtys odbyła się choinka w sąsiedniej świetlicy w Bażynach, którą dzieci bardzo miło wspominają. Zaś ten rok mimo wielu niedogodności nie osłabił zapału naszej Sołtys, z całym sercem i wsparciem redakcji udało się zorganizować mnóstwo paczek dla dzieciaków z Karkajm i Bogatyńskie. Bardzo dziękujemy za Wielkie serce, podtrzymanie tradycji i wiarę w św. Mikołaja – uśmiech dzieci bezcenny.

Bukiet kwiatów za trud i dobroć

Realizacja Planów Odnowy Wsi

Z końcem listopada grupka pozytywnych osób ze wsparciem fachowców z firmy „AND-BRUK” zaczęła się realizacja Planu Zagospodarowania Przestrzennego w sołectwie Karkajmy. Prace polegały na przygotowaniu podłoża pod polbruk i tu Wielkie podziękowania dla Pawła,który wsparł nas ciężkim sprzętem a firmaAND-BRUK wykonała położenie polbruku na którym w niedalekim czasie stanie Wiata. Teren wokół polbruku został uprzątnięty przez mieszkańców sołectwa .Dziękuję wszystkim osobą ,które zaangażowały się do zrealizowania planu-na WAS zawsze można liczyć !!!